ПАТ «НВП «СЕМЗ»

Здійснити ремонт електродвигунів або купити електродвигуни найкраще на спеціалізованих заводах. Тягові електродвигуни, наприклад, виробляються в Україні лише на двох заводах. І найстаріший з них - Смілянський електромеханічний завод, який давно займає лідируючі позиції не тільки на вітчизняному ринку, а й за кордоном. Підприємство розпочало свою діяльність у 1876 році, тоді ще як Великі Бобринські майстерні. З 1963-го воно стало називатися Смілянським електромеханічним заводом. Базою для розвитку заводу сьогодні стали ті висококваліфіковані кадри, унікальні технології, обладнання та науковий потенціал, які вдалося зберегти.

Ремонт електродвигунів рухомого складу залізничного транспорту, автотранспорту великої вантажопідйомності, міського електротранспорту, обладнання для портів, вантажопідйомних механізмів промислового призначення залишається і донині основним напрямком діяльності заводу.

Фахівці здійснюють весь спектр послуг з ремонту різних типів тягових електродвигунів (синхронні, асинхронні, електродвигуни постійного струму) і допоміжних машин.

На заводі постійно відстежуються і застосовуються новітні технології, проводиться модернізація ремонтного обладнання. І як результат - фахівці Смілянського електромеханічного заводу можуть швидко, ефективно і з гарантією усунути найскладнішу поломку, полагодити будь-які деталі механізму незалежно від року випуску агрегату. 

В даний час ще одним важливим напрямком діяльності заводу є розробка та виготовлення нових тягових електродвигунів. Для цього проводиться технічне переоснащення всього виробництва, набір нових профессинальних фахівців. А якість продукції, що виготовляється, відповідає стандарту ISO 9001:200. Важливо ще, що завод отримав сертифікат відповідності № ССЖТ UА 004.І.00103.

Таким чином, підприємство проводить повний цикл з виробництва електродвигунів, починаючи з етапу проектування та закінчуючи їх серійним виробництвом. Усі пропоновані заводом моделі тягових двигунів створені із застосуванням вітчизняних і зарубіжних технологій, з використанням сучасних ізоляційних, провідникових і конструкційних матеріалів.

У 2006-2007 роках працівниками підприємства пророблена колосальна робота: на заводі почали випускати п'ять нових типів електродвигунів. У планах підприємства - і надалі розширювати номенклатури тягових двигунів постійного струму, асинхронних електродвигунів як електрорухомого транспорту, так і для промислової техніки.
Перед тим, як випущений на заводі двигун вводять в експлуатацію, працівники Смілянського електромеханічного заводу ретельно перевіряють роботу всіх систем і механізмів, комплектацію, видають усі необхідні документи.

Якщо ви хочете купити гарантовано якісні асинхронні електродвигуни, тягові двигуни постійного струму, допоміжні машини або провести швидкий ремонт, зверніться до перевіреного вітчизняному виробника - у Смілянський електромеханічний завод.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Види діяльності

Смілянський електромеханічний завод спеціалізується в залізничному машинобудуванні.

Він здійснює поточний та капітальний ремонт (КР-2) електричних...

Підприємство має у своєму розпорядженні наступні виробничі потужності:
- ливарне виробництво (лиття під тиском, відцентрове лиття) сталь, чавун;...

 

Контакти

Ремонт електродвигунів - Смілянський електромеханічний завод (http://site.ub.ua)
(основний офіс)

20705, Україна, Черкаська, Смела, ул. Ю. Коробейника, будинок 1
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create