Тягові електродвигуни, які призначені для різних типів електрорухомого транспорту (електропоїзди, вагони метро, тепловози, електровози, тролейбуси, трамваї) суттєво відрізняються від стаціонарних двигунів постійного струму. Так як ці електродвигуни підвішені під вагоном, їх розміри обмежені діаметром колеса поїзда. Тим не менш вимоги до їх потужності і продуктивності залишаються дуже високими.

В даний час використовується три системи електричної тяги: постійного струму, змінного струму зниженої частоти і змінного струму стандартної промислової частоти 50 Гц. В залежності від цього тягові електродвигуни підрозділяються на:

1. електродвигуни постійного струму;
2. електродвигуни змінного струму.

Другі в свою чергу класифікуються на:

а) асинхронні електродвигуни;
б) синхронні електродвигуни.

Від надійності і довговічності тягових електродвигунів залежить безперебійна робота електрорухомого складу та безпека людей. Тому вони повинні мати бездоганні технічні характеристики і відповідати всім ГОСТам. Технічний прогрес у виробництві тягових двигунів не стоїть на місці. Постійно зростаючі запити ринку на якісну продукцію плюс чимала конкуренція спонукає виробників йти в ногу з часом. А значить - використовувати новітні технології виробництва, закуповувати найкращі комплектуючі та наймати кваліфікований персонал.

Існує перелік базових технічних характеристик, за якими вибирається тяговий електродвигун до того чи іншого виду електротранспорту.

Потужність двигуна. У тягового електродвигуна розрізняють два типи потужності: тривалу і годинну. Тривала потужність двигуна - це гранична потужність, яка розвивається на валу. При такій потужності електродвигун може працювати близько 10 ч. Годинна потужність в свою чергу - це потужність вала, при якій двигун досягає максимальної температури протягом години. Потужність - це основний параметр електродвигуна. Чим більшої потужності вдалося добитися виробнику і при цьому зберегти його невелику масу і габарити - тим вище рівень даного підприємства.

Щоб її підвищити, традиційно використовують штучну вентиляцію.

За системою охолодження електродвигуни діляться на ТЕД з примусовою вентиляцією і з самовентиляцією. При самовентиляції вентилятор встановлюється на вал самого двигуна і ганяє повітря від обертання якоря. При незалежній вентиляції спеціальний вентилятор встановлюється незалежно від двигуна, який він охолоджує.

Якість обмоток. Будь-яка робота електродвигуна, будь то тяга або гальмування, завжди характеризується великими втратами енергії. Внаслідок цього найбільше нагрівається обмотка, температурна межа якої визначається її ізоляцією. Чим потужніший електродвигун, тим сильніше нагрівання обмоток. Тому важливо, щоб ізоляційний матеріал обмоток був термостійким. Для ТЕД електровозів зазвичай застосовується ізоляція класу В, яка витримує температуру до 105 °. До цього типу належить слюда, азбест. З недавнього часу для обмоток тягових двигунів стали використовувати кремнійорганічну ізоляцію (t 145 ° - 180 °), ізоляцію класу F, H.

До інших не менш важливих характеристик можна віднести ККД електродвигуна, частоту обертання, напругу.

Таким чином, вибираючи підприємство-виробник тягових електродвигунів, звертайте увагу на ці основні технічні параметри. Найчастіше професійну збірку з унікальними технологіями може здійснити тільки підприємство, яке зарекомендувало себе за довгі роки. Смілянський електромеханічний завод - провідний завод в Україні з виробництва та ремонту асинхронних електродвигунів, електродвигунів постійного струму, запасних частин для електричних машин. Каталог товарів від виробника ви можете подивитися на сайті http://semz.ub.ua/goods/